Martin
Úvod    Kalifornie|2014/15


Už je to delší dobu, co jsem se vrátil z USA, kde jsem prožil svůj nezapomenutelný rok jako exchange student. Není však týden, co bych se za tímto skvělým rokem, který mi toho do života tak moc dal neohlížel zpět. 
Svůj rok jsem strávil, společně s Niklasem (host brother) z Finska v Los Angeles, kde jsem chodil na školu Birmingham Community Charter High School. Ačkoliv jsem měl zezačátku spoustu obav, během několika prvních dnů byly pryč. Rodina byla super a kamarádi, se kterýma jsem se seznámil především díky sportu snad ještě lepší. 
Během prvního semestru, i když bylo v plánu jen plavání, jsem zkusil vodní polo. Vůbec jsem netušil, jak mě to chytne. Nakonec jsme dosáhli super úspěchu– 2. místo ve finále LA City Championship, já jsem to dotáhl až do varsity týmu a získal ocenění „Most improved player“. Během roku jsme s rodinou a kamarády dost cestovali, chodili za i sportem, kulturou a trávili čas na pláži. Podíval jsem se na Hawaii, na playoff NBA, NHL i NFL. Byli jsme společně v Las Vegas, San Diegu atd… 
Těch vzpomínek je strašně moc a slovy se těžko popisují. Kdo nezkusí o dost přichází, ať už dostane umístěnku kamkoliv. Jsem velmi vděčný své rodině tak @studovatvusa za tuto příležitost. Potkal jsem skvělé kamarády, se kterými jsem stále pravidelně v kontaktu. Za ten rok jsem tam poměrně dospěl a snad si i uvědomil, co je v životě doopravdy důležité. Díky!

Martin, Kalifornie 2014/15


Napište nám zprávu.
Rádi se Vám budeme věnovat. Kontaktní formulář


PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
 Vyjádření našich studentů
Naši studenti / ReferenceCopyright © StudovatvUSA.cz 2019  /  webové stránky absintdesign.cz
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
Anny Letenské 34/7, 120 00  Praha 2-Vinohrady
+420 739 066 078