Tereza Pospíšilová
Úvod    Indiana|2016/17


Americkou kulturní výměnu můžu jedině doporučit. Velmi přátelský a hlavně osobitý přístup ke studentům, ale i jejich rodičům. Vše potřebné je vysvětleno hned několikrát a čeho jsem si já osobně jako exchange student cenila nejvíce, bylo, že skoro každodenní komunikace s Katkou neskončila po odletu do USA, mohla jsem se zeptat na cokoliv mě zajímalo, a vzhledem k minimálnímu věkovému rozdílů nás studentů a Katky mi nebylo trapné se opravdu zeptat na každý detail. A naše komunikace neskončila ani po návratu z USA, ba naopak.

Káťa vždy vyjde vstříc a snaží se pro Vás udělat vše, co je v jejích silách, někdy i to, co v jejích silách ani není.

Agentura také nabízí spoustu zajímavých dobrovolných akcí, jak pro budoucí exchange studenty, tak i bývalé a vlastně i současné, kteří se mohou připojit na skupinové Skype hovory, které byly vždy hrozně fajn. Agentura Vám vlastně obstará i spoustu kamarádů s podobnými zájmy jako máte vy, můžete se účastnit jak již zmíněných několikahodinových Skype hovorů, přispívat do Facebookových skupin, chatů či na firemní instagram a hlavně účastnit se spousty akcí, moje favority určitě patří Exchange student reunion, která se koná třikrát ročně a nově teď Exchange Student Camp, který naše budoucí studenty připraví opravdu snad na všechno.
Takže pokud někdo uvažuje o pobytu na střední škole v USA, nebojte se, můžete se přijít nezávazně zeptat v konzultačních hodinách, kontaktovat náš Instagram a nebo Káťu Homolkovou osobně. Za sebe mohu opravdu upřímně říci, že stát se exchange studentem bylo zatím to nejlepší rozhodnutí v mém životě, což jen potvrzuje fakt, že i o rok déle, co skončila má exchange sedím na letišti v Chicagu po tom nejlepším létě, které jsem strávila opět v USA po boku mých nejbližších amerických kamarádů.


Napište nám zprávu.
Rádi se Vám budeme věnovat. Kontaktní formulář


PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
 Vyjádření našich studentů
Naši studenti / ReferenceCopyright © StudovatvUSA.cz 2019  /  webové stránky absintdesign.cz
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
Anny Letenské 34/7, 120 00  Praha 2-Vinohrady
+420 739 066 078