Reference
Úvod    Reference


Milena Řehořová, Minnesota, 2022/23
Díky Kátě a její skvěle lidsky i profesně vedené agentuře odletěla před 5 dny má dcera na svůj roční pobyt do Minnesoty. Umístěnka přišla díky letošnímu přetlaku studentů z celého světa až začátkem srpna, ale ani na chvíli jsme nepochybovali, že by něco nevyšlo. A nebudu přehánět, když řeknu, že v našem případě vyšlo umístění do rodiny i školy k naprosto nadstandardní spokojenosti. Káťa je dokonalý profesionál a díky jejímu nasazení a osobnímu přístupu studenti odlétají skvěle připravení, a navíc s jistotou, že o ně bude postaráno v jakékoli nečekané situaci. Agenturu Studovatvusa doporučuji všem studentům, ale také rodičům. Všichni mají vždy přesné informace, ale navíc hlavně pocit klidu, jistoty a pevného zázemí v ČR i v USA.

Ema Studničková, Indiana, 2022/23
Ahoj! Tato agentura mi byla doporučena a nemůžu si ji vynachválit! Blesková komunikace, ochota a přátelský přístup. Nyní trávím svůj rok v Indianě a jenom díky této agentuře můžu říct, že jsem připravená si tento rok naplno užít.

Zuzana Pokorná, Michigan, 2022/23
Studovatvusa. Mně ještě před rokem a půl neznámo, dnes jistota. Jako spousta nadšenců z exchange roku jsem se zapsala na waiting list a poté šla na úvodní schůzku. Neskutečné nadšení slečny ředitelky a její maminky mě hned zaujalo. Ochota pomoci téměř 24/7 a osobní přístup jsem opravdu nečekala. Celkově už od prvního dne jsem byla nadšená z této agentury a měla jsem jasno. Další úžasnou věcí na Studovatvusa je, že poznáte další budoucí, současné, ale i minulé exchange studenty, kteří si navzájem pomáhají a podporují. Akce jako přípravné pikniky, summercamp, ale i další jsou sice nepovinné, ale nejen z mé strany silně doporučované z mnoha důvodů. Ředitelka je opravdu neskutečně milý člověk s nadšením až se tomu nedá věřit. Vždy, když jsem potřebovala pomoct, nevěděla si s něčím rady anebo z toho všeho měla strach, tak mi pomohla a podpořila mě. A teď, když letím nad oceánem si splnit sen, tak vím, že všechno bude v rámci možností v pořádku, protože na to nejsem sama. Studovatvusa za mě není jen agentura, je to komunita lidí, co si pomáhají a podporují se navzájem.

Alžběta Maříková, Nebraska, 2022/23
Agenturu Studovatvusa jsem si vybrala, protože s nimi jel i můj starší bratr a nemohl si je vynachválit. Proto jsem se přihlásila taky, vyplnila přihlášku a začala chodit na přípravné pikniky, které můžu jen doporučit. Najdete si zde kamarády na celý život a budou vám rozumět, protože si procházejí tím stejným. Nikdy bych neřekla, že může existovat takhle podporující komunita. V lednu 2022 mi přišla umístěnka do Nebrasky do velmi dobré rodiny. Studovatvusa spolupracuje s opravdu nejlepší agenturami v Americe, které vám dají 100% jistotu, že vám umístěnka přijde. Rodiny jsou navíc opravdu prověřené. V květnu jsme měli Visa day (vízový den), kde se vyplňují formuláře na žádost o americké vízum, a z průměrného času vyplňování se proces zkrátí na necelé 2 hodiny a ušetří i opravdu hromadu nervů. V létě můžete jet na Summer camp, který vás skvěle připraví na váš rok v Americe. Kdykoliv by byl problém, nebo se chcete jen na něco zeptat, agentura odpovídá většinou hned, nebo do 10 minut.

Eliška Pastieriková, Pensylvánie, 2022/23
Do Ameriky jsem původně měla jet s jinou agenturou, kterou jsem po složité situaci měnila.
Studovatvusa jsem vybrala na základě Instagramu a po úvodní schůzce jsem byla naprosto přesvědčena.
Jet právě s touto agenturou řadím mezi nejlepší rozhodnutí mého života. Právě díky zkušenostem s dvěma agenturami vidím ty neskutečně velké rozdíly v přístupu a přípravě. Ve Studovatvusa jsem už po úvodní schůzce věděla víc informací než za celý rok v první agentuře. Komunikace je velmi rychlá a efektivní. Snaha připravit nás na příští rok a udělat nám ho co nejlepší nezná hranic.
Tuto agenturu doporučuji všem, co ocení přátelskou a rodinnou atmosféru. Studenti našeho ročníku se mezi sebou znají a scházíme se na přípravných piknicích jak naživo, tak online. Za měsíc jedeme na intenzivní přípravný a poznávací Summer camp celý v angličtině. Mimo jiné jsme dostali organizační šanony na všechny dokumenty, bloky, propisky, mikiny (nejlepší mikiny) a trička.
Nikdy bych neměnila… Já i moji rodiče máme ve Studovatvusa naprostou důvěru, vše předčilo naše očekávání a já bych všem vzkázala, pokud se rozhodujete mezi agenturami – tohle je ta nejlepší volba, kterou můžete udělat.

Zuzana Kosová, Michigan, 2022/23
Příští rok se chystám do Ameriky a jsem neskutečně vděčná, že jsem si vybrala právě Studovatvusa. Kontaktovala jsem dvě další agentury nabízející studium v zahraničí a ani v jednom případě nebyla komunikace zdaleka tak rychlá a transparentní. Dalšími výhodami jsou přátelské uvolněné prostředí, úžasná příprava na budoucí rok a častá setkání s dalšími budoucími (i nynějšími – v on-line prostředí) exchange studenty. Nejela bych s nikým jiným!

Štěpánka Brůhová, Oklahoma, 2021/22
Před týdnem jsem se vrátila z Oklahomy, kde jsem právě se Studovatvusa byla celých 10 měsíců. Tuto agenturu moc doporučuji ať už kvůli skvělé komunikaci (ve dne i v noci), tak i kvůli propojování exchange studentů. Slečna Homolková je velice milá, přátelská a komunikativní, moc ráda pomůže s čímkoli. Doporučuji i 10 hvězdičkami, pokud by to bylo možné. :)))

Ondřej Velich, Michigan, 2021/22
Se Studovatvusa jsem strávil rok v Michiganu a nemůžu si vynachválit ochotu pomoct se vším od přípravy na cestu po vybírání dárku pro hostující rodinu. Dále profesionalitu, ale také přátelský přístup. Moc děkuji všem ze Studovatvusa, kteří mi umožnili mít zde ten nejlepší možný rok.

Barbora Žežulková, Texas, 2021/22
Aktuálně jsem teď v Texasu na svém exchange year právě díky Kátě a agentuře Studovatvusa! Myslím si, že právě díky přístupu Káti, je tento rok o něco lehčí, a ať už máte sebemenší problém, Káťa Vám pomůže :). Je to opravdu malá, přátelská agentura a nejlepší na tom je, že díky všem těm piknikům a Summer campu se stanete i dobrými kamarády nejen s bývalými exchange studenty, ale i s těmi co budou s Vámi ve stejnou domu tady v Americe, a ani nevíte, jak moc Vám to může pomoc. Protože zjistíte, že ty problémy nemáte jenom Vy, nebo že jenom Vám nechybí kamarádi a rodina. Jsme v tom všichni spolu a navzájem si pomáháme. Nemyslím si, že bych to bez Káti a ostatních zvládla. Jestli by se mě někdo zeptal teď, jestli bych jela znovu, a i se stejnou agenturou, rozhodně bych souhlasila! :) Jestli právě někdo teď uvažuje, že by chtěl jel, tak určitě jděte do toho! Změní Vám to život a budete mít odsud neskutečně moc zážitků, kamarádů a všeho. Není to jeden rok ve vašem životě, je to život v jednom roce. Hodně štěstí!

Albert Bílek, Texas, 2021/22
Momentálně jsem s agenturou Studovatvusa na ceročním exchange pobytu v Texasu.
Agenturu doporučuji hlavně díky perfektní komunikaci a také perfektní přípravě na tento rok. Všichni studenti měli možnost účastnit se letního Summer campu a pikniků, které nás skvěle připravily na to, co čekat a jak se na rok v Americe připravit. S ostatními exchange studenty jsme si vybudovali komunitu, ve které si všichni rozumíme, protože zažíváme stejné věci a můžeme si tak pomáhat. Komunikace a podpora ze strany agentury je výborná, funguje v podstatě 24/7. To jsem hlavně ocenil před odletem, kdy jsem měl spoustu otázek, na které jsem potřeboval rychle odpovědět. P.S.: jestli váháte nad tím, jestli jet na exchange rok do USA, tak určitě jeďte! Tuhle možnost máte jen jednou a zkusíte si žít nový život úplně jinde, kde to funguje úplně jinak.

Veronika Procházková, Tennessee, 2021/22
Ahoj! V tuto chvíli jsem sama exchange studentkou. Do Ameriky jsem se dostala díky Studovatvusa! A tuto agenturu silné doporučuji. Bude tu pro vás ve vašich nejlepších i nejhorších chvílích, které prožíváte. Sice na to vůbec nemyslíte, ale špatné chvíle vždycky přijdou ať už se to týká čehokoliv, a ještě aby ne, vždyť vás dělí oceán od všeho, na čem vám záleží. Důležitá věc ale je, že Studovatvusa na vás opravdu záleží a snaží se, aby byl váš rok co nejlepší! Ať už máte jakýkoliv problém, budou se ho s vámi snažit vyřešit. Není to jen, že jim zaplatíte za to, že vám zařídili pobyt a už se o vás nezajímají, ne, naopak se zajímají po celou dobu vašeho pobytu, což mi přijde naprosto skvělé! Ví skvěle jak nejlépe poradit, protože sami byli exchange studenty a tím pádem ví přesně, čím si procházíte i vy. Před vašim odletem organizují Summer camp, kde vás připraví na všechno. Na let, jak se chovat, co vzít rodině atd. Osobně jsem se strašně bála letu, ale díky Studovatvusa a jejich radám jsem ho zvládla a dovolím si říct, že jsem ho zvládla skvěle! Navíc vám budou k dispozici během celého letu, takže pokud se něco stane, pomůžou vám. V Americe jsme teprve 2 měsíce a agentura mi už pomohla tak moc, že ani nevím, jak ji mám poděkovat! Pokud stále uvažujete o tom, jestli do toho jít, vzdát se všeho na rok a odletět? Udělejte to! Všechno na vás doma počká! Na tenhle zážitek budete vzpomínat ještě hodně, hodně dlouho!

Michaela Zelenková, Minnesota, 2021/22
Já osobně jsem exchange studentkou, která se díky Studovatvusa dostala do Ameriky. Díky této agentuře jsem se naučila potřebné věci ještě, než jsem odletěla. Byla jsem člověk, který si myslel že nikdy neopustí svoje rodné město, ale díky Studovatvusa jsem se odhodlala a nikdy toho nebudu litovat. Toto je vážně ta nejlepší agentura, a to mi věřte.

Denisa Dvořáková, Idaho, 2021/22
Profesionalita, ochota, rychlá komunikace, osobní přístup, přátelské prostředí, a navíc kvalitní příprava v podobě pikniků a Summer campu s ostatními exchange studenty… Lepší agenturu jsem si vybrat nemohla!

Antonín Mařík, Idaho, 2019/20
Právě jsem s touto agenturou v Idahu, a co jsem se ptal ostatních exchange studentů, tak musím říct, že z toho co jsem slyšel je tahle agentura nejpřátelštější, nejlépe na rok v Americe připraví a hlavně velmi podporující ať už jde o cokoliv. Rozhodně doporučuji zkusit exchange a moji agenturu bych definitivně nevyměnil!

Veronika Holečková, Arkansas, 2019/20
Nejlepší agentura!! Jsem bývala exchange studentka a do Ameriky jsem jela se Studovatvusa. Více spokojená bych být nemohla. Nejlepší ze všeho je osobní a přátelský přístup. Pro budoucí studenty se pořádají pikniky s bývalými studenty, kde se na cestu a na rok pořádně připraví. Se vším vám pomůžou a poradí. Za mě určitě doporučuji!!!!

Alena Doubková, Nebraska, 2017/18
Moc doporučuji!! Ocenila jsem zejména osobní přístup agentury po celou dobu výměnného pobytu a obrovskou ochotu řešit případné problémy, které mohou nastat. Další výhodou pro mě byl také kolektiv exchange studentů, který se utvořil právě díky agentuře Studovatvusa.

Karolína Buchbauerová, Wyoming, 2017/18
DOPORUČUJI!! Z vlastní zkušenosti můžu říct, že agentura Studovatvusa je ta nejlepší! Ochota, skvělá komunikace, a hlavně je o studenty špičkově postaráno. Pokud uvažujete o studiu v USA, tak Studovatvusa je ta správná volba! :)


Napište nám zprávu.
Rádi se Vám budeme věnovat. Kontaktní formulář


PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
 Vyjádření našich studentů
Naši studenti / ReferenceCopyright © StudovatvUSA.cz 2019  /  webové stránky absintdesign.cz
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
Anny Letenské 34/7, 120 00  Praha 2-Vinohrady
+420 739 066 078