Reference
Úvod    Reference


Eliška Karasová, Wyoming, 2023/24
 Nemohu než z celého srdce doporučit agenturu Studovat v USA! Od samého začátku byla jejich podpora nepostradatelná a díky nim jsem mohla svůj sen o studiu v USA naplnit bez stresu a obav.
Celý proces přípravy na studium v zahraničí je náročný, ale díky této agentuře jsem se cítila jako na růžích. Vše mi bylo pečlivě vysvětleno, a to nejen na začátku, ale i průběžně během celé přípravy. Měla jsem vždy možnost se na cokoli zeptat, a mé otázky byly vždy vstřícně zodpovězeny.
Nyní, když jsem konečně v Americe, agentura neustále projevuje svou podporu. Vedení videohovory, pravidelné zprávy, a snaha být stále s námi je pro mě nesmírně cenná.
Co mě překvapuje nejvíc, je lidský přístup agentury. Není to jen obchod pro ně, jsou to skuteční lidé, kteří se zajímají o osudy studentů. Snaží se vytvořit komunitu, kde si studenti navzájem mohou pomáhat a sdílet své zkušenosti. Je to skvělý způsob, jak se cítit součástí něčeho většího.
A co ještě? Agentura vyrábí merch pro každý ročník! To je úžasný způsob, jak se cítit spojeni s ostatními studenty, a všichni to moc rádi nosíme. Je to taková malá věc, která dělá velký rozdíl v pocitu sounáležitosti.
Nemohu také zapomenout zmínit, že během procesu získávání víza jsme měli vizové dny. To znamená, že jsem nemusela řešit veškeré papírování sama, a to je obzvlášť výhodné. Být schopná se spolehnout na agenturu a mít ji po svém boku během celého procesu žádosti o vízum je obrovským kladem. Díky nim jsem se nemusela obávat administrativního chaosu, který může být spojen s vízovým procesem, a mohla jsem se plně soustředit na přípravu na mé studium v USA.
Tato osobní péče a asistence jsou dalším důkazem toho, že agentura Studovat v USA se skutečně stará o každého svého klienta a usiluje o co nejhladší průběh celého procesu. Jejich profesionální a dojímavý přístup je pro mě nepostradatelným prvkem mé úspěšné cesty k vzdělání v USA. Děkuji vám za to!
 
Šárka Goeethansová, Michigan, 2023/24
Studovatvusa není jen tak nějaká agentura, ale skupina neskutečně úžasných a inspirativních lidí díky kterým je můj semestr v USA takový jaký je. Káťa dává do přípravy exchange studentů všechno a vyplácí se to.. Bez naší přípravy bych tu určitě nebyla tak šťastná jaká jsem. Díky přípravným piknikům jsem mohla poznat spousty a spousty skvělých lidí a připravit se na americký zážitek jak jen to šlo. Nikdy bych Studovatvusa nevyměnila, protože nevěřím, že je tu někdo, kdo by toto dělal lépe. Dekuju!❤️
 
Tereza Třísková, Missouri, 2023/24, 
 Od první úvodní schůzky jsem věděla, že jsem si nemohla vybrat lépe. Úžasný a milý přístup, pořádání přípravných akcí (summer camp, pikniky, online setkání, přednášky), komunita bývalých i současných studentů a spousty dalšího. Troufám si říct, že Vás nikde nepřipraví tak dobře, jako ve Studovatvusa. Kátě záleží na každém studentovi a dělá pro nás maximum. Rozhodně všem doporučuji, jděte do toho!
 
Jan Hájek, Washington, 2023/24
 Jako rodič musím říct, že jsem maximálně spokojený. Péče o dceru a její žádost, množství a kvalita informací a obecně celý přístup Katky Homolkové je skvělý. Dává do toho jak svoje dlouholeté zkušenosti, tak i srdce a disciplínu. Dohromady se jí daří namíchat skvělý koktejl, který všechny přípravy, termíny a byrokracii ulehčí na maximum a tak nějak snižuje i obavy nás, kteří po odjezdu dítěte do USA zůstávají doma.
 
Viktorie Da Costa Ferreira, Pennsylvánie, 2023/24
 Už je to přes měsíc, co jsem v Pensylvánii a je to nejlepší rozhodnutí, které jsem v životě udělala! Díky ostatním exchange studentům a hlavně Kátě jsem nikdy neměla pocit, že bych něco nezvládla, protože jsem dostávala tu největší podporu. Káťa vždy ráda pomůže, když může! Díky piknikům, zoomům a summer campu jsem poznala ostatní exchange studenty se kterými teď sdílím všechno a vždycky mi rozumí, protože jsou vždy v podobné situaci. Je to úplně nejlepší komunita těch nejlepších lidí! Thanks to all these people I am now living my dream! I have never been happier! Thank you so much, forever grateful!🇺🇸❤️
 
Dominika Loudinová, Michigan, 2023/24
Díky Kátě a její agentuře se mi splnil sen se podívat do USA a to hned na rok, pokud váháte, určitě neváhejte a zvolte tuto agenturu, příprava byla naprosto 100%, několik přípravných pikniků, zoomů a také summer camp, možnost setkání i s bývalými exchange studenty, úžasný přístup ke každému studentovi, naprosto doporučuji.
 
Jitka Smékalová, Arkansas, 2023/24
Pokud hledáte společnost, kde je mezi exchange studenty nějaká komunita a komunikace už od první schůzky, několik měsíců před odletem, Studovatvusa je rozhodně skvělá volba. Příprava před odletem je opravdu skvělá, jsem fakt ráda že jsem se rozhodla řešit můj výměnný rok tady.

Kateřina Brodská, Michigan, 2023/24

Skvělá agentura s individuálním a hlavně přátelským přístupem. Vždy když mám problém můžu se obrátit na ředitelku agentury která mi se vším pomůže. Díky této agentuře se mi splnil můj sen - studovat v USA. Můžu jen chválit a všem doporučit!

Anna Šilhavíková, Washington 2023/24

Studovatvusa je naprosto top! Za 14 dní letím do Washigtonu a díky Kátě a její agentuře se cítím naprosto připravená💪🏻. Všechny pikniky, zoomy a summercamp vás perfektně připraví doslova NA VŠECHNO. Studovatvusa má tu nejlepší a nejpřátelštější komunitu široko daleko a za to dám ruku do ohně. Získáte totiž kamarády, kteří si procházejí tím stejným. Všichni vám se vším vždy pomůžou, máte se vždycky na koho obrátit, všechno je vám vždy zodpovězeno. A to jen díky naší úžasné Kátě❤️. A jestli stále ještě váháš, zda máš jet, TAK JEĎ! You only live once!🇺🇸

Martin Pathy, Jižní Karolína, 2023/24                                                                                                                                             

V moment kdy jsem poprvé vešel na první schůzku jsem si nebyl vůbec jistý jestli chci vůbec do USA jet, ale po té co ta schůzka skončila tak mi bylo jasny, že jet chci a že chci jet se StudovatvUSA. Osobní, velkorysý a velmi milý přístup, ochota pomoci se vším. Káťa je ochotná odpověďet na jakoukoli otázku, nehledě na to jak si můžete myslet, že je zbytečná/"hloupá"(žádná otázka není hloupá). Co mě opravdu velmi příjemně překvapilo je ta osobitost. Káťa se schopná si zapamatovat každého jednoho svého exchange studenta, jeho/její problémy a bojovat o jeho/její umístěnku. To je to co mě ujistilo v tom, že Káťa a celé StudovatvUSA je ta jediná agentura se kterou bych chtěl jet. Navíc i teď, když už jsem v Jižní Karolíně a už by mi měl pomalu začínat školní rok, je Káťa pořád stejně ochotná mi se vším pomoci, i přes ten 6-ti hodinovej časovej rozdíl. Jestli bych měl doopravdy něco vyzdvihnout, tak je to ten osobní a individualní přístup. To, že samotná Káťa si prošla student exchange programem je obří plus, protože sama ví co celý tento rok obnáší a co se má člověk připravit. Další věc jsou všechny přípravné akce, jako je summer camp, pikniky s bývalými exchange studenty a zoom hovory se studenty, kteří jsou právě v USA jsou něco, co pochybuji, že někde jinde dělají. Je to něco, co dost pomáhá a mně samotnému to dost pomohlo zvednout sebevědomí a zahnat strach z nadcházejícího roku. Všichni jsou moc milí a už se nemůžu dočkat až je za rok znovu uvidím a budu si moct s celým StudovatvUSA týmem popovídat o věech co jsem v USA zažil, jako s přáteli, protože to je to co pro mě Káťa a její tým jsou, přátelé, kteří jsou vždy ochotní pomoct, i když to je zrovna ve dvě ráno. A to je to, čeho si cením úplně ze všeho nejvíc.

Annika Šumanová, Tennessee, 2022/23

Troufám si říct, že není nikdo, kdo má blaho svých studentů na srdci tak, jako právě majitelka Studovatvusa. Od úvodní schůzky je nám studentům neustále k dispozici, poradí a pomůže vyřešit naprosto cokoliv. Díky Studovatvusa jsem poznala některé ze svých nejbližších přátel. Díky Studovatvusa trávím letošní rok v Americe a vím, jak z každého dne tady vytěžit maximum. Nemohla bych si přát lepší agenturu.<3

Lucie Spáčilová, Wyoming, 2022/23

Se studovatvusa jsem právě na pobytu v Americe, a musím říct, že jsem si nemohla vybrat lépe. Po nepěkné zkušenosti s jinou agenturou z minulého roku, mě právě tato agentura vzala pod svá křídla, perfektně mě připravila a taky i poslala do USA. Přátelský přístup, skvělá komunita a opravdu neuvěřitelná příprava. Doporučuji všema deseti a jsem ohromně vděčná studovatvusa za to, jak mi změnila život, v tom nejpozitivnějším slova smyslu! Jestli přemýšlíte o studiu v zahraničí, PAK JEDINĚ SE STUDOVATVUSA!!!!!

Milena Řehořová, Minnesota, 2022/23

Díky Kátě a její skvěle lidsky i profesně vedené agentuře odletěla před 5 dny má dcera na svůj roční pobyt do Minnesoty. Umístěnka přišla díky letošnímu přetlaku studentů z celého světa až začátkem srpna, ale ani na chvíli jsme nepochybovali, že by něco nevyšlo. A nebudu přehánět, když řeknu, že v našem případě vyšlo umístění do rodiny i školy k naprosto nadstandardní spokojenosti. Káťa je dokonalý profesionál a díky jejímu nasazení a osobnímu přístupu studenti odlétají skvěle připravení, a navíc s jistotou, že o ně bude postaráno v jakékoli nečekané situaci. Agenturu Studovatvusa doporučuji všem studentům, ale také rodičům. Všichni mají vždy přesné informace, ale navíc hlavně pocit klidu, jistoty a pevného zázemí v ČR i v USA.

Ema Studničková, Indiana, 2022/23

Ahoj! Tato agentura mi byla doporučena a nemůžu si ji vynachválit! Blesková komunikace, ochota a přátelský přístup. Nyní trávím svůj rok v Indianě a jenom díky této agentuře můžu říct, že jsem připravená si tento rok naplno užít.

Zuzana Pokorná, Michigan, 2022/23

Studovatvusa. Mně ještě před rokem a půl neznámo, dnes jistota. Jako spousta nadšenců z exchange roku jsem se zapsala na waiting list a poté šla na úvodní schůzku. Neskutečné nadšení slečny ředitelky a její maminky mě hned zaujalo. Ochota pomoci téměř 24/7 a osobní přístup jsem opravdu nečekala. Celkově už od prvního dne jsem byla nadšená z této agentury a měla jsem jasno. Další úžasnou věcí na Studovatvusa je, že poznáte další budoucí, současné, ale i minulé exchange studenty, kteří si navzájem pomáhají a podporují. Akce jako přípravné pikniky, summercamp, ale i další jsou sice nepovinné, ale nejen z mé strany silně doporučované z mnoha důvodů. Ředitelka je opravdu neskutečně milý člověk s nadšením až se tomu nedá věřit. Vždy, když jsem potřebovala pomoct, nevěděla si s něčím rady anebo z toho všeho měla strach, tak mi pomohla a podpořila mě. A teď, když letím nad oceánem si splnit sen, tak vím, že všechno bude v rámci možností v pořádku, protože na to nejsem sama. Studovatvusa za mě není jen agentura, je to komunita lidí, co si pomáhají a podporují se navzájem.

Alžběta Maříková, Nebraska, 2022/23

Agenturu Studovatvusa jsem si vybrala, protože s nimi jel i můj starší bratr a nemohl si je vynachválit. Proto jsem se přihlásila taky, vyplnila přihlášku a začala chodit na přípravné pikniky, které můžu jen doporučit. Najdete si zde kamarády na celý život a budou vám rozumět, protože si procházejí tím stejným. Nikdy bych neřekla, že může existovat takhle podporující komunita. V lednu 2022 mi přišla umístěnka do Nebrasky do velmi dobré rodiny. Studovatvusa spolupracuje s opravdu nejlepší agenturami v Americe, které vám dají 100% jistotu, že vám umístěnka přijde. Rodiny jsou navíc opravdu prověřené. V květnu jsme měli Visa day (vízový den), kde se vyplňují formuláře na žádost o americké vízum, a z průměrného času vyplňování se proces zkrátí na necelé 2 hodiny a ušetří i opravdu hromadu nervů. V létě můžete jet na Summer camp, který vás skvěle připraví na váš rok v Americe. Kdykoliv by byl problém, nebo se chcete jen na něco zeptat, agentura odpovídá většinou hned, nebo do 10 minut.

Eliška Pastieriková, Pensylvánie, 2022/23

Do Ameriky jsem původně měla jet s jinou agenturou, kterou jsem po složité situaci měnila.
Studovatvusa jsem vybrala na základě Instagramu a po úvodní schůzce jsem byla naprosto přesvědčena.
Jet právě s touto agenturou řadím mezi nejlepší rozhodnutí mého života. Právě díky zkušenostem s dvěma agenturami vidím ty neskutečně velké rozdíly v přístupu a přípravě. Ve Studovatvusa jsem už po úvodní schůzce věděla víc informací než za celý rok v první agentuře. Komunikace je velmi rychlá a efektivní. Snaha připravit nás na příští rok a udělat nám ho co nejlepší nezná hranic.
Tuto agenturu doporučuji všem, co ocení přátelskou a rodinnou atmosféru. Studenti našeho ročníku se mezi sebou znají a scházíme se na přípravných piknicích jak naživo, tak online. Za měsíc jedeme na intenzivní přípravný a poznávací Summer camp celý v angličtině. Mimo jiné jsme dostali organizační šanony na všechny dokumenty, bloky, propisky, mikiny (nejlepší mikiny) a trička.
Nikdy bych neměnila… Já i moji rodiče máme ve Studovatvusa naprostou důvěru, vše předčilo naše očekávání a já bych všem vzkázala, pokud se rozhodujete mezi agenturami – tohle je ta nejlepší volba, kterou můžete udělat.

Zuzana Kosová, Michigan, 2022/23

Příští rok se chystám do Ameriky a jsem neskutečně vděčná, že jsem si vybrala právě Studovatvusa. Kontaktovala jsem dvě další agentury nabízející studium v zahraničí a ani v jednom případě nebyla komunikace zdaleka tak rychlá a transparentní. Dalšími výhodami jsou přátelské uvolněné prostředí, úžasná příprava na budoucí rok a častá setkání s dalšími budoucími (i nynějšími – v on-line prostředí) exchange studenty. Nejela bych s nikým jiným!

Filip Zídek, Wyoming, 2021/22

Po nepříjemných zkušenostech s jinými agenturami jsem byl při přihlašování do Studovatvusa poměrně opatrný a skeptický. Přístup agentury mě však velice mile překvapil. Je opravdu vidět, že student je pro agenturu naprostou prioritou. Všechny informace potřebné k hladkému průběhu výměny jsou předány velice strukturalizovaně a věcně. Navíc agentura nabízí mnoho dalších nadrámcových akcí a přednášek pro své studenty, které sice nejsou povinné, ale úspěšně vytvářejí a propojují komunitu utvořenou kolem celé agentury.
Individuální přístup, 100% úspěšnost umísťování studentů, vysoké nasazení a nehynoucí podpora vlastních studentů jsou všechno věci, které povyšují Studovatvusa nad jiné agentury, u kterých byste podobnou péči nenašli. Tuto recenzi píši již po návratu z mého pobytu v USA a na základě mé spokojenosti mohu agenturu s nejčistším svědomím pouze doporučit.

Albert Bílek, Texas, 2021/22

Momentálně jsem se Studovat V USA na ročním exchange pobytu v Texasu.
Agenturu doporučuji hlavně díky perfektní komunikaci a také perfektní přípravě na tento rok. Všichni studenti měli možnost účastnit se letního summer campu a pikniků, které nás skvěle připravily na to co čekat a jak se na to připravit. S ostatními exchange studenty jsme si vybudovali komunitu, v které si všichni rozumíme, protože zažíváme stejné věci a můžeme si tak pomáhat. Komunikace a podpora ze strany agentury je výborná, funguje v podstatě 24/7. To jsem hlavně ocenil před odletem, kdy jsem měl spoustu otázek na které jsem potřeboval rychle odpovědět.
P.S.: jestli váháte nad tím, jestli jet na exchange rok do USA, tak určitě jeďte! Tuhle možnost máte jen jednou a zkusíte si žít nový život úplně jinde, kde to funguje úplně jinak.

Štěpánka Brůhová, Oklahoma, 2021/22

Před týdnem jsem se vrátila z Oklahomy, kde jsem právě se Studovatvusa byla celých 10 měsíců. Tuto agenturu moc doporučuji ať už kvůli skvělé komunikaci (ve dne i v noci), tak i kvůli propojování exchange studentů. Slečna Homolková je velice milá, přátelská a komunikativní, moc ráda pomůže s čímkoli. Doporučuji i 10 hvězdičkami, pokud by to bylo možné. :)))

Ondřej Velich, Michigan, 2021/22

Se Studovatvusa jsem strávil rok v Michiganu a nemůžu si vynachválit ochotu pomoct se vším od přípravy na cestu po vybírání dárku pro hostující rodinu. Dále profesionalitu, ale také přátelský přístup. Moc děkuji všem ze Studovatvusa, kteří mi umožnili mít zde ten nejlepší možný rok.

Barbora Žežulková, Texas, 2021/22

Aktuálně jsem teď v Texasu na svém exchange year právě díky Kátě a agentuře Studovatvusa! Myslím si, že právě díky přístupu Káti, je tento rok o něco lehčí, a ať už máte sebemenší problém, Káťa Vám pomůže :). Je to opravdu malá, přátelská agentura a nejlepší na tom je, že díky všem těm piknikům a Summer campu se stanete i dobrými kamarády nejen s bývalými exchange studenty, ale i s těmi co budou s Vámi ve stejnou domu tady v Americe, a ani nevíte, jak moc Vám to může pomoc. Protože zjistíte, že ty problémy nemáte jenom Vy, nebo že jenom Vám nechybí kamarádi a rodina. Jsme v tom všichni spolu a navzájem si pomáháme. Nemyslím si, že bych to bez Káti a ostatních zvládla. Jestli by se mě někdo zeptal teď, jestli bych jela znovu, a i se stejnou agenturou, rozhodně bych souhlasila! :) Jestli právě někdo teď uvažuje, že by chtěl jel, tak určitě jděte do toho! Změní Vám to život a budete mít odsud neskutečně moc zážitků, kamarádů a všeho. Není to jeden rok ve vašem životě, je to život v jednom roce. Hodně štěstí!

Albert Bílek, Texas, 2021/22

Momentálně jsem s agenturou Studovatvusa na ceročním exchange pobytu v Texasu.
Agenturu doporučuji hlavně díky perfektní komunikaci a také perfektní přípravě na tento rok. Všichni studenti měli možnost účastnit se letního Summer campu a pikniků, které nás skvěle připravily na to, co čekat a jak se na rok v Americe připravit. S ostatními exchange studenty jsme si vybudovali komunitu, ve které si všichni rozumíme, protože zažíváme stejné věci a můžeme si tak pomáhat. Komunikace a podpora ze strany agentury je výborná, funguje v podstatě 24/7. To jsem hlavně ocenil před odletem, kdy jsem měl spoustu otázek, na které jsem potřeboval rychle odpovědět. P.S.: jestli váháte nad tím, jestli jet na exchange rok do USA, tak určitě jeďte! Tuhle možnost máte jen jednou a zkusíte si žít nový život úplně jinde, kde to funguje úplně jinak.

Veronika Procházková, Tennessee, 2021/22

Ahoj! V tuto chvíli jsem sama exchange studentkou. Do Ameriky jsem se dostala díky Studovatvusa! A tuto agenturu silné doporučuji. Bude tu pro vás ve vašich nejlepších i nejhorších chvílích, které prožíváte. Sice na to vůbec nemyslíte, ale špatné chvíle vždycky přijdou ať už se to týká čehokoliv, a ještě aby ne, vždyť vás dělí oceán od všeho, na čem vám záleží. Důležitá věc ale je, že Studovatvusa na vás opravdu záleží a snaží se, aby byl váš rok co nejlepší! Ať už máte jakýkoliv problém, budou se ho s vámi snažit vyřešit. Není to jen, že jim zaplatíte za to, že vám zařídili pobyt a už se o vás nezajímají, ne, naopak se zajímají po celou dobu vašeho pobytu, což mi přijde naprosto skvělé! Ví skvěle jak nejlépe poradit, protože sami byli exchange studenty a tím pádem ví přesně, čím si procházíte i vy. Před vašim odletem organizují Summer camp, kde vás připraví na všechno. Na let, jak se chovat, co vzít rodině atd. Osobně jsem se strašně bála letu, ale díky Studovatvusa a jejich radám jsem ho zvládla a dovolím si říct, že jsem ho zvládla skvěle! Navíc vám budou k dispozici během celého letu, takže pokud se něco stane, pomůžou vám. V Americe jsme teprve 2 měsíce a agentura mi už pomohla tak moc, že ani nevím, jak ji mám poděkovat! Pokud stále uvažujete o tom, jestli do toho jít, vzdát se všeho na rok a odletět? Udělejte to! Všechno na vás doma počká! Na tenhle zážitek budete vzpomínat ještě hodně, hodně dlouho!

Michaela Zelenková, Minnesota, 2021/22

Já osobně jsem exchange studentkou, která se díky Studovatvusa dostala do Ameriky. Díky této agentuře jsem se naučila potřebné věci ještě, než jsem odletěla. Byla jsem člověk, který si myslel že nikdy neopustí svoje rodné město, ale díky Studovatvusa jsem se odhodlala a nikdy toho nebudu litovat. Toto je vážně ta nejlepší agentura, a to mi věřte.

Denisa Dvořáková, Idaho, 2021/22

Profesionalita, ochota, rychlá komunikace, osobní přístup, přátelské prostředí, a navíc kvalitní příprava v podobě pikniků a Summer campu s ostatními exchange studenty… Lepší agenturu jsem si vybrat nemohla!

Adina Kargerová, Texas, 2020/21

Oficiálně jsem se rozhodla, že pojedu do Ameriky když mi bylo zrovna 16. O tom, že pojedu s agenturou Studovatvusa jsem se rozhodla o tři měsíce později, když měla u nás Káťa ve škole přednášku o exchange programu.
Hned od první konzultační schůzky jsem věděla, že jsem se rozhodla správně. Káťa se celou dobu starala abych měla a věděla všechno potřebné ať už díky Summer campu (kterého se doporučuji zúčastnit) nebo průběžně během roku.
Potom co jsem odletěla do Texasu starost a komunikace neustala, dodávala mi pocit jistoty a toho, že za mnou neustále někdo stojí a podporuje mě.
Po příletu z USA jsem měla tu jedinečnou možnost se stát organizátorem Summer campu (už mám za sebou 3) což mě neskutečně naplňuje. Čím chci říct, že ani po návratu tato experience nekončí, jsou akce kterých se můžete zúčastnit jako právě Summer camp nebo exchange student reunion. Prostě celá tato zkušenost a hlavně agentura studovatvusa mě změnila a dala šanci poznat mnoho skvělých lidí. Nemůžu být nic jiného než vděčná a každý den děkovat agentuře studovatvusa a Kátě, protože mi změnila život.
Takže jestli si chcete zkusit studium na Americké střední škole tak jedině se STUDOVAT V USA!!!!

Antonín Mařík, Idaho, 2019/20

Právě jsem s touto agenturou v Idahu, a co jsem se ptal ostatních exchange studentů, tak musím říct, že z toho co jsem slyšel je tahle agentura nejpřátelštější, nejlépe na rok v Americe připraví a hlavně velmi podporující ať už jde o cokoliv. Rozhodně doporučuji zkusit exchange a moji agenturu bych definitivně nevyměnil!

Veronika Holečková, Arkansas, 2019/20

Nejlepší agentura!! Jsem bývala exchange studentka a do Ameriky jsem jela se Studovatvusa. Více spokojená bych být nemohla. Nejlepší ze všeho je osobní a přátelský přístup. Pro budoucí studenty se pořádají pikniky s bývalými studenty, kde se na cestu a na rok pořádně připraví. Se vším vám pomůžou a poradí. Za mě určitě doporučuji!!!!

Alena Doubková, Nebraska, 2017/18

Moc doporučuji!! Ocenila jsem zejména osobní přístup agentury po celou dobu výměnného pobytu a obrovskou ochotu řešit případné problémy, které mohou nastat. Další výhodou pro mě byl také kolektiv exchange studentů, který se utvořil právě díky agentuře Studovatvusa.

Karolína Buchbauerová, Wyoming, 2017/18

DOPORUČUJI!! Z vlastní zkušenosti můžu říct, že agentura Studovatvusa je ta nejlepší! Ochota, skvělá komunikace, a hlavně je o studenty špičkově postaráno. Pokud uvažujete o studiu v USA, tak Studovatvusa je ta správná volba! :)


Napište nám zprávu.
Rádi se Vám budeme věnovat. Kontaktní formulář


PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
 Vyjádření našich studentů
Naši studenti / ReferenceCopyright © StudovatvUSA.cz 2019  /  webové stránky absintdesign.cz
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
Anny Letenské 34/7, 120 00  Praha 2-Vinohrady
+420 739 066 078