Studium
Úvod    Stanete se na rok žákem High School

Největší škola života...
Stanete se na rok žákem High Schoolstudium

Budete přijati na střední školu v okrese bydliště hostující rodiny. Americký systém vzdělávání je zcela odlišný od našeho, je založen více na dobrovolnosti a vlastní iniciativě. Zahraniční studenti mají povinné pouze 3 předměty — angličtinu, historii a obdobu občanské výchovy, další 2 až 4 předměty si vybírají studenti sami. Nabídka je podle velikosti školy velmi široká, mnohdy jde o desítky oborů a předmětů.

Na každé škole je zahraničním studentům k dispozici školní poradce (counselor), který pomůže s výběrem předmětů a řešením případných počátečních nesnází. Nedílnou součásti studentského života na High School jsou sportovní a umělecké aktivity.

Kromě toho, že budete většinou moci pokračovat ve sportech, kterým se věnujete doma, můžete vyzkoušet nové sporty, nebo se například zapojit do tvorby školního časopisu, hrát divadlo, účinkovat v hudebním tělese, věnovat se výtvarné činnosti. Je to příjemná náplň volného času a příležitost k navázání přátelství. Kromě amerických spolužáků se ve škole potkáte i s dalšími zahraničními studenty z jiných zemí.

Možnost studia na soukromé střední škole

Zájemce o program se může rozhodnout pro umístění na soukromé střední škole s tím, že student platí navíc školné 9 000 - 15 000 USD. Studium na takové škole předpokládá motivaci studenta k vyšším akademickým cílům. Jsou kladeny větší nároky na studium a přípravu, zároveň poskytují velice kvalitní úroveň výuky včetně odpovídajícího zázemí školy.


Napište nám zprávu.
Rádi se Vám budeme věnovat. Kontaktní formulář


PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
 Vyjádření našich studentů
Naši studenti / ReferenceCopyright © StudovatvUSA.cz 2019  /  webové stránky absintdesign.cz
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
Anny Letenské 34/7, 120 00  Praha 2-Vinohrady
+420 739 066 078